رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادعای فدراسیون فوتبال را رد کرد!

به گزارش وبلاگ کسب و کار، روز گذشته بود که فدراسیون فوتبال بیانیه ای را منتشر کرد و توضیحاتی درباره فرایند فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ارائه داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادعای فدراسیون فوتبال را رد کرد!

در یکی از بخش های این بیانیه آمده بود: اصل قرارداد به تاریخ 21 آذر سال 98 برای ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس، دیوان محترم محاسبات، بازرسی محترم کل کشور و حراست محترم وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است.

جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در مصاحبه با وبلاگ کسب و کار، در این ارتباط گفت: هنوز که چیزی به دست ما نرسیده است. پنجشنبه و آدینه تعطیل بوده است مگر اینکه امروز قرارداد را فرستاده باشند ولی به هر حال تا این لحظه (صبح روز شنبه) قرارداد به دست ما نرسیده است.

وی ادامه داد: هفته گذشته جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور وزیر ورزش و مهدی تاج برگزار گردید. رسما خواستیم که اصل قرارداد ویلموتس را برایمان بفرستند تا آن را ترجمه و آنالیز کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی در پاسخ به این سئوال که آیا اظهارات مهدی تاج در این جلسه قانع نماینده بوده است؟ توضیح داد: آقای تاج توضیحاتی داد. اعضای کمیسیون هم نظراتی داشتند که بعضا انتقادی بود. امیدواریم اتفاقات خوبی برای فوتبال کشورمان رخ بدهد. نکته اصلی حرف ما این بود که تیم ملی و باشگاه ها هنگام عقد قرارداد با بازیکنان و مربیان خارجی از مشاوران حقوقی برجسته استفاده نمایند تا ابهامی ایجاد نشود.

به گزارش وبلاگ کسب و کار، طیبه سیاوشی یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی بعد از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال به نقل از مهدی تاج گفته بود: تیم ملی با مربی فعلی به جام جهانی نخواهد رفت و اگر مربیان داخلی استخدام کنیم ناسازگاری به وجود خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادعای فدراسیون فوتبال را رد کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادعای فدراسیون فوتبال را رد کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید