فریبرز عسکری: امیدوارم میرهاشم و مردانی با دریافت سهمیه به حقشان برسند

به گزارش وبلاگ کسب و کار، سرمربی تیم ملی تکواندو ابراز امیدواری کرد که دو نماینده ایران در رقابت های مرحله نهایی گرندپری با کسب مدال صاحب سهمیه المپیک شوند و به حقشان برسند.

فریبرز عسکری: امیدوارم میرهاشم و مردانی با دریافت سهمیه به حقشان برسند

فریبرز عسکری در گفت وگو با وبلاگ کسب و کار، درباره عملکرد 4 تکواندوکار ایران در مرحله نهایی رقابت های گرندپری در مسکو و تلاش برای قطعی کردن 3 سهمیه المپیک برای ایران، اظهار کرد: مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و بهترین های جهان راهی مسکو شدند تا کار رسیدن به المپیک را تمام کنند. بسیاری از چهره های مطرح نیز در روز نخست مسابقات شکست خوردند که نشان دهنده سطح کیفی رقابت های فینال گرندپری بود.

سرمربی تیم ملی تکواندو با ابراز رضایت از تلاش 4 کننده ایران، گفت: تمامی بچه ها از جان مایه گذاشتند و بدنبال این بودند بدون کوچکترین اشتباهی مبارزه کنند و مزد زحمات چندین ماهه خود را بگیرند. خدا را شکر سهمیه المپیک آرمین هادی پور در 58- کیلوگرم قطعی شد و میرهاشم حسینی و سجاد مردانی نیز با کسب مدال برنز و طلا شانس رسیدن به سهمیه المپیک را دارند. جا دارد به تمامی بچه ها خسته نباشید بگویم و برای آن ها در مسابقات رده بندی و فینال آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره نمایش خوب سجاد مردانی و رسیدن به فینال گفت: سجاد فوق العاده کار کرد و در مبارزه های اول و دوم مقابل فینالیست های مسابقات جهانی سال 2019 به برتری رسید و در نیمه نهایی برابر عیسی یف آذربایجانی و قهرمان المپیک 2016 پیروز شد و به فینال رسید. سخت ترین مبارزه او مقابل حریف کوبایی بود که خوشبختانه بسیار خوب ظاهر شد و به برتری رسید. سجاد در مبارزات خود هوشمندانه ظاهر شد و به فینال رسید. امیدوارم در فینال هم به موفقیت برسد و با مدال طلا المپیکی شود.

عسکری در سرانجام درباره شکست میرهاشم حسینی در ثانیه های سرانجامی دیدار نیمه نهایی مقابل حریف عنوان دار کره ای و نفر نخست رنکینگ گفت: میرهاشم خیلی خوب مبارزه کرد و با تمام توان جنگید اما به هر حال شکست نیز جزئی از ورزش است. او شایستگی کسب پیروزی و رسیدن به فینال را داشت اما در ثانیه های سرانجامی شکست خورد. امیدوارم او نیز به مدال برنز برسد و به همراه مردانی سهمیه المپیک را بگیرند و کار را تمام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فریبرز عسکری: امیدوارم میرهاشم و مردانی با دریافت سهمیه به حقشان برسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبرز عسکری: امیدوارم میرهاشم و مردانی با دریافت سهمیه به حقشان برسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید