اخبار سیاسی

آمریکا یکسال و نیم اجازه فروش نفت به داعش داد ، آمریکایی ها دچار افسردگی پس از اعتیاد به تحریم شده اند

سفیر سابق ایران در عراق در مورد تحریم نظامیان الحشد شعبی توسط آمریکا گفت: البته به نظر می رسد آمریکایی ها یا از روی اعتیاد و یا از روی استیصال هر جای جهان و با هر کس که صحبت می نمایند و به نتیجه نمی رسند آن را تحریم می نمایند.

10 بهمن 1398

عکاسان بین المللی برداشت زعفران خراسان جنوبی را به تصویر می کشند

خبرنگاران: رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دعوت از تورگردان های خارجی در دستور کار قرار گرفته است، گفت: در اوایل فصل بهار 94 عکاسان کشورهای چین، کره و ژاپن برای به تصویر کشیدن برداشت زعفران به استان سفر می نمایند.

10 بهمن 1398

ترامپ: پیروزی جانسون پیغام آور پیروزی من است

ایسنا نوشت: رییس جمهور آمریکا اظهار کرد، پیروزی نخست وزیر انگلیس در انتخابات بزرگ روز پنجشنبه حاکی از شانس خوب پیروزی وی در انتخابات 2020 آمریکا خواهد بود.

9 بهمن 1398

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادعای فدراسیون فوتبال را رد کرد!

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته بود که فدراسیون فوتبال بیانیه ای را منتشر کرد و توضیحاتی درباره فرایند فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ارائه داد.

9 بهمن 1398

مشاور بشار اسد: حقوق بشر، بهانه آمریکا برای مداخله در مسائل داخلی سایر کشورهاست

مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه در دیدار با معاون و دستیار وزیر خارجه چین تأکید کرد که ادعاهای دروغین ایالات متحده آمریکا درباره حقوق بشر، برملا شده است.

8 بهمن 1398

احمد کیاست پور چهره جهانی نجوم و لیزر درگذشت

استاد احمد کیاست پور پیشکسوت و چهره شناخته شده جهانی و برجسته عرصه نجوم، اُپتیک و لیزر در اصفهان دار فانی را وداع گفت.

4 بهمن 1398

در آخرین جلسه کمیته مشترک برجام چه گذشت

خبرنگاران- گروه بین الملل: وین، پایتخت اتریش، دیروز 15 آذر در حالی میزبان نمایندگان کشورهای باقی مانده در توافق هسته ای بود که جمهوری اسلامی ایران اعلام نموده در صورت ادامه بدعهدی طرف های مقابل اوایل ماه ژانویه، بار دیگر از تعهدات برجامی خود خواهد کاست.

2 بهمن 1398

واعظی: خبرنگاران رسانه قابل اعتمادی است

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: خبرنگاران یک خبرگزاری منصفی است که خوب کار می نماید و می توان به آن اعتماد کرد.

2 بهمن 1398

اتهامات دموکرات ها به ترامپ

نمایندگان دموکرات با انتشار گزارش مفصلی رئیس جمهور آمریکا را به استفاده از دخالت خارجی برای پیروزی مجدد در انتخابات، لطمه زدن به امنیت ملی و کوشش بی سابقه برای جلوگیری از فعالیت های قانونی کنگره متهم کردند.

30 دی 1398

بودجه سال آینده عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: بودجه سال آینده باید عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری، بدین معنا که فقط انتظار تحقق بودجه برای پروژه های مختلف ایجاد نشود و واقعا برای این مهم کسب درآمد کرد.

29 دی 1398

یک پژوهشگر مسائل دریای خزر: نباید در مورد تقسیم منابع کف دریای خزر عجله کرد

یک پژوهشگر مسائل دریای خزر گفت: کشورهای بسیاری سال ها بر سر تقسیم دریای مشترک اختلاف نظر دارند و پنج کشور ساحلی خزر هم نباید بر سر تقسیم منابع کف بستر خزر عجله نمایند.

28 دی 1398

ماجرای هیجان انگیز VDSL و اینترنت خانگی 4 برابر سریع تر

روزنامه شهروند: سرعت اینترنت خانگی مخابرات 4 برابر می گردد. آن گونه که وزیر ارتباطات اعلام نموده سرویس ADSL خانگی به سرویس های پرسرعت VDSL تبدیل خواهند شد. ماجرا از این قرار است که شرکت مخابرات ایران می خواهد حدود 2 میلیون کاربر و مشترک اینترنت ADSL خود را به...

27 دی 1398

ناکاسونه نخست وزیر اسطوره ای ژاپن درگذشت

یاسوهیرو ناکاسونه نخست وزیر پیشین ژاپن و سیاستمدار اسطوره ای ژاپن پس از جنگ جهانی دوم، در سن 101 سالگی درگذشت.

25 دی 1398

گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران ژانویه به موزه ماکسی رم می رود

به گزارش خبرنگاران، طبق تفاهمنامه فرهنگی هنری گردشگری ریاست جمهوری ایران و نخست وزیر ایتالیا، موزه ماکسی رم میزبان گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران می گردد.

25 دی 1398

فقر روایت دست اول

قطع اینترنت و دست کشیدن مخاطبان از رسانه های خودساخته و دل بریدن از رسانه های خارج پرداخته، باعث نشد که روزنامه نگاری در ایران، ثابت کند که مظلوم ممیزی و مقهور تکنولوژی است.

24 دی 1398

اوبرایان درباره ایران، از آلمان ها چه می خواهد؟

ایرنا نوشت: مشاور امنیت ملی آمریکا در ادامه رویکرد فشار حداکثری و جنگ اقتصادی دولت دونالد ترامپ علیه ملت ایران، از آلمان خواسته از سیاست های واشنگتن مبتنی بر تحریم کشورمان پیروی کند.

24 دی 1398

از تأکید آلمان بر عدم مشارکت در عملیات علیه داعش تا مخالفت آمریکا با استقلال اسکاتلند

خبرنگاران: اذعان وزیر دفاع انگلیس به ناتوانی نیروهای ویژه این کشور در نجات گروگان انگلیسی از دست داعش، حمایت آمریکا از مخالفان استقلال اسکاتلند و تأکید آلمان بر عدم مشارکت در عملیات نظامی علیه داعش مهمترین رویدادهای اروپا و آمریکا بوده است.

24 دی 1398

دانشگاه های علوم پزشکی ایران و لاساپینتزای رم همکاری می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم، تفاهمنامه همکاری دانشگاههای علوم پزشکی ایران و لاساپینتزای رم در تمامی سطوح آموزشی، پژوهشی و درمانی با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم ایران، به امضای ائوجنیو گائودیو رئیس دانشگاه لاساپینتزای رم و دکتر سید جواد...

23 دی 1398

دلیل برکناری مورالس از زبان رئیس سنای بولیوی

رئیس سنای بولیوی اظهار کرد، برکناری اوو مورالس از قدرت به دلیل خیانت افراد مورد اعتمادِ او و اشتباهات حزبش و همچنین مست شدن عده ای از قدرت صورت گرفت.

22 دی 1398

پیام آذری جهرمی پس از وصل شدن اینترنت خانگی

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شنبه شب در ارتباطی ویدیویی از عموم مردم به دلیل قطع اینترنت و مسائل ناشی از آن در یک هفته اخیر عذرخواهی کرد.

21 دی 1398
تعداد: (48)