شرایط قرمز کرونا در استان کرمانشاه بسیار نگران کننده است

به گزارش وبلاگ کسب و کار، استاندار کرمانشاه با اشاره به قرارگرفتن 12 شهرستان استان در شرایط قرمز کرونا، این شرایط را بسیار نگران کننده دانست.

شرایط قرمز کرونا در استان کرمانشاه بسیار نگران کننده است

به گزارش ؛ هوشنگ بازوند با بیان اینکه قرار دریافت 12 شهرستان استان در شرایط قرمز کرونا بسیار نگران کننده است، اضافه نمود: مهار و مدیریت کرونا بستگی به رفتار مردم دارد.

او با بیان اینکه حفظ سلامت مردم اولویت ویژه استان است، گفت: انتظار داریم مردم در همه اماکن عمومی ماسک بزنند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه 17 محدودیت و ممنوعیت جدید از فردا(14 تیر) در استان اعمال می شود، اظهار کرد: راه حل مدیریت کرونا در بیمارستان نیست و باید در پیشگیری و رعایت توصیه های بهداشتی با تغییر رفتار به دنبال مدیریت بیماری باشیم.

او اضافه نمود: فقط با توصیه نمی شود کرونا را کنترل کرد و در برخی موارد باید قانون اعمال شود و بر این اساس در هر شهرستانی که شرایط قرمز دارد، 10 روز محدودیت اعمال می شود.

استاندار کرمانشاه تأکید کرد: عمده ترین مسائل ما در برگزاری مراسم ترحیم، عروسی و دورهمی ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

او با بیان اینکه متاسفانه شاهد کم رنگ شدن رعایت توصیه های بهداشتی در مشاغل و اجتماعات هستیم، گفت: از15 تیر ماه زدن ماسک در محل های تجمع الزامی می شود تا سلامت عمومی مردم حفظ شود.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرایط قرمز کرونا در استان کرمانشاه بسیار نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط قرمز کرونا در استان کرمانشاه بسیار نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید