نوری فر: قرعه سختی نصیب استقلال شد

به گزارش وبلاگ کسب و کار، محمد نوری فر بعد از قرعه کشی جام حذفی به خبرنگاران گفت: قرعه سختی نصیب استقلال شد ولی ما برای قهرمانی در جام حذفی باید هر تیمی را شکست دهیم.

نوری فر: قرعه سختی نصیب استقلال شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ کسب و کار، ما یک سفر به شیراز را در این فصل اضافه نموده ایم و ان شاءالله یک سفر برای فینال جام حذفی به شیراز خواهیم داشت.

مدیر رسانه ای تیم استقلال در واکنش به سوالی درباره بازی با شهر خودرو هم گفت: بازی بسیار مهمی در پیش داریم ولی بازیکنان ما بعد از بازی با سپاهان روحیه بسیار خوبی دارند و حالا هم مشخص شده پنالتی ما را نگرفتند و گل دوم سپاهان هم آفساید بوده است، البته کمیته داوران نظر دیگری درباره این گل دارد. به هرحال ما دوست داشتیم کمیته داوران گزارش مفصلی را در مورد آنالیزشان از گل دوم سپاهان منتشر نمایند برای اینکه طرفداران استقلال متوجه شوند چرا این کمیته معتقد است که گل دوم سپاهان آفساید نبوده است.

وی درباره خبر محرومیت زاهدی فر هم گفت: نظر خاصی در این رابطه ندارم ولی این روزها می دانیم نقدها زیادی به آقای زاهدی فر شده ولی فوتبال حرفه ای ست و باید ناراحتی میلیون ها طرفدار استقلال را هم در نظر بگیریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نوری فر: قرعه سختی نصیب استقلال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری فر: قرعه سختی نصیب استقلال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید