مهدی: دیدار پیکان - استقلال ساعت 17:30 آغاز می شود

به گزارش وبلاگ کسب و کار، سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت که زمان برگزاری دیدار پیکان و استقلال از هفته چهاردهم لیگ برتر تغییری نکرده است.

مهدی: دیدار پیکان - استقلال ساعت 17:30 آغاز می شود

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ کسب و کار، محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال از هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر فوتبال تغییر کرد و این بازی به جای ورزشگاه شهدای شهر قدس که محل میزبانی دیدارهای خانگی پیکان است، در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

ساعت برگزاری این مسابقه از سوی سازمان لیگ ساعت 17:30 اعلام شده بود، با این حال رسانه رسمی باشگاه استقلال بیان نمود که این بازی از ساعت 16 آغاز می شود. موضوعی که دچار سردرگمی شده بود، اما سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کسب و کار در این خصوص گفت: ساعت بازی تغییر نکرده و طبق همان اعلام قبلی ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

مهدی همچنین در خصوص ادعای مطرح شده از سوی باشگاه استقلال مبنی بر اینکه تماشاگرانی که اقدام به خرید بلیت بازی در ورزشگاه شهدای شهر قدس کرده بودند، نسبت به عودت پول خود از طریق سامانه بلیت فروشی اقدام کنند، گفت: چنین چیزی مطرح نیست و بلیت هایی که برای ورزشگاه شهدای شهر قدس خریداری شده بود، در ورزشگاه آزادی معتبر است.

به این ترتیب دیدار پیکان و استقلال از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که تماشاگران می توانند با بلیت های خریداری شده الکترونیکی به میزبانی ورزشگاه شهدای شهر قدس هم این بازی را در ورزشگاه آزادی از نزدیک تماشا کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی: دیدار پیکان - استقلال ساعت 17:30 آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: دیدار پیکان - استقلال ساعت 17:30 آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید