مهاجم استقلال قبل از نیم فصل به نیمی از وعده اش عمل کرد

به گزارش وبلاگ کسب و کار، روزی که پیراهن با ارزش و شماره 10 تیم استقلال با نظر استراماچونی به مهاجم جوانی رسید که حواشی اش بیشتر از توانایی های فنی اش در ذهن نقش بسته بود، اغلب کارشناسان به این انتقاد کردند و باور نداشتند مهدی قائدی بتواند در اندازه پیراهن شماره 10 تیم بزرگ استقلال نقش آفرینی کند.

مهاجم استقلال قبل از نیم فصل به نیمی از وعده اش عمل کرد

مهاجم 20 ساله و ملی پوش امید آبی پوشان همان زمان مدعی شد در این فصل حداقل به اندازه شماره روی پیراهنش (10) برای استقلال گل می زند تا نشان دهد لیاقت بر تن کردن این پیراهن را دارد. ادعایی که در زمان خودش بیشتر به یک ادعا می مانست.

اما به نظر می رسد قائدی واقعا متحول شده و گذشته اش را به فراموشی سپرده و عملکردش به گونه ایست که در خط حمله (خطرناک و زهرآگین) استقلال، تبدیل به یک بازیکن قابل تکیه شده است.

در حالی که هنوز به نیم فصل نرسیده ایم، این مهاجم جوان 5 گل زده تا به نیمی از وعده اش عمل نموده باشد و باتوجه به تعداد بازیهای باقی مانده تا انتها فصل، این احتمال زیاد است که قائدی بتواند حداقل به تعداد شماره ای که پشت پیراهنش نقش بسته، گلزنی کند.

قائدی در حال حاضر با 5 گل زده بعد از مهاجم 6 گله پیکان، دومین گلزن برتر است که با اضافه کردن 3 پاس گل به تعداد گلهای زده اش، می توان او را ارزشمند ترین و تاثیرگذار ترین بازیکن فصل نوزدهم تا انتها هفته یازدهم دانست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مهاجم استقلال قبل از نیم فصل به نیمی از وعده اش عمل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم استقلال قبل از نیم فصل به نیمی از وعده اش عمل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید