معاون وزیر بهداشت: ایثارگری بهورزان الگویی برای نسل های آینده خواهد بود

به گزارش وبلاگ کسب و کار، تهران (پانا)- معاون بهداشت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت ایثارگری که با همت بهورزان در بستر جامعه روستایی جاری شد برگ زرین دیگری از افتخارات و الگویی بی نظیر برای مردم و نسل های آینده خواهد بود.

معاون وزیر بهداشت: ایثارگری بهورزان الگویی برای نسل های آینده خواهد بود

به گزارش وزارت بهداشت، علیرضا رییسی با تبریک دوازدهم شهریور؛ روز بهورز در نامه ای به روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، نوشت: در این روز نظام شبکه بهداشت فرصت آن را دارد تا با مرور دستاوردها در طول چهار دهه از استقرار از خدمات، نقش و جایگاه بهورزان و تربیت کنندگان آنها قدردانی کند.

معاون بهداشت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: در طول دوران مقابله با همه گیری کووید19 به وفور شاهد صحنه های بی نظیر از تلاش و مجاهدت همکاران شریف بهورز و حمایت ارزشمند مربیان بهورزی بوده ایم که در کنار یکدیگر تلاش کردند تا از صعوبت رخداد همه گیری برای مردم عزیز روستایی بکاهند.

رییسی افزود: بی تردید اجرای برنامه های پیشگیری و کنترل همه گیری و ایمن سازی در پهنه گسترده و متنوع جغرافیایی روستاهای کشور بدون بهورزان و ارتباط تنگاتنگ آنها با مردم و سازمان های مستقر در روستا دچار نقیصه اساسی می شد. یقیناً آنچه از ایثارگری که با همت بهورزان در بستر جامعه روستایی جاری شد برگ زرین دیگری از افتخارات و الگویی بی نظیر برای مردم و نسل های آینده خواهد بود.

وی از روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خواست پیام تبریک و تهنیت او را به مناسبت روز بهورز به یکایک همکاران ارجمند و عزیز بهورز، مربیان تربیت کننده آنها، کارشناسان امور بهورزی و کارکنان ارجمند گروه های توسعه شبکه که در راه تعلیم و تربیت بهورزان و استقرار ساختار نظام شبکه فعالیت دارند، برسانند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معاون وزیر بهداشت: ایثارگری بهورزان الگویی برای نسل های آینده خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر بهداشت: ایثارگری بهورزان الگویی برای نسل های آینده خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید