سجاد مشایخی: پتروشیمی یک تیم همدل است

به گزارش وبلاگ کسب و کار، خبرنگاران/خوزستان بسکتبالیست تیم پتروشیمی بندرامام گفت: تمام تیم همدل است و امیدوارم به همین صورت در ادامه لیگ کار کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و به هدف مان که قهرمانی است، برسیم.

سجاد مشایخی: پتروشیمی یک تیم همدل است

سجاد مشایخی پس از پیروزی پتروشیمی برابر ذوب آهن در لیگ برتر بسکتبال کشور، اظهارکرد: بازی خیلی سخت بود. ذوب آهن تیم خوب و ریشه داری است که از بازیکن خارجی و ایرانی خوبی نیز بهره می برد. این تیم در حمله خیلی زهردار بود

وی بیان نمود: در نیمه اول خوب نبودیم و آن چه می خواستیم نشد ولی در نیمه دوم رفته رفته بهتر شدیم. بازی را کنترل کردیم. البته بازی می توانست حساس تر و قشنگ تر هم شود. به هر حال نتیجه به نفع ما شد.

به گزارش وبلاگ کسب و کار، بسکتبالیست تیم پتروشیمی بندرامام با بیان این که هفته آینده یک بازی خیلی سخت با شیمیدر در قم داریم، گفت: امیدوارم تمرکز لازم را داشته باشیم. این دیدار برای ما در جدول مهم است.

وی مطرح نمود: خدا را شکر تمام تیم همدل است و بازیکنان خیلی خوبی داریم. در یک تیم قهرمان، همه باید همدل باشند. امیدوارم به همین صورت کار کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و به هدف مان که قهرمانی است، برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سجاد مشایخی: پتروشیمی یک تیم همدل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجاد مشایخی: پتروشیمی یک تیم همدل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید