ساعد هدایتی: تاریخ مصرف آثاری چون شب های برره گذشته است

به گزارش وبلاگ کسب و کار، بازیگر سریال پاورچین گفت: مهران مدیری جهت خود را عوض نموده است، این روزها بیشتر به بازیگری می پردازد و نوع برنامه های تولیدی وی نیز همچون گذشته نیست، البته سریال هیولا را ساخت اما از تیم همیشگی خود استفاده نکرد.

ساعد هدایتی: تاریخ مصرف آثاری چون شب های برره گذشته است

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ کسب و کار، ساعد هدایتی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی بازی در فیلم سینمایی قلعه به کارگردانی مسعود ژاله گویان را به اتمام رسیده ام، این فیلم در حال سپری کردن آخرین مراحل فنی پس از فراوری بوده و خودش برای اکران آماده می نماید.

وی درباره نقش خود در فیلم سینمایی قلعه اضافه نمود: این فیلم در ژانر کمدی اجتماعی ساخته شده و من در آن نقش یک مباشر را بازی می کنم، در این فیلم نقش مقابلم را نعیمه نظام دوست ایفا می نماید، این نقش شاید چالش خاصی نباشد اما در کارنامه کاری من تجربه خوبی است .

هدایتی به همین دلیل ادامه داد: علاوه بر فیلم سینمایی قلعه، در فیلم سینمایی پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت نیز بازیداشته ام، این فیلم به تهیه نمایندگی احمد احمدی در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده و برای اکران آماده می گردد.

وی درباره دلیل کم کاری اخیر خود در عرصه بازیگری تاکید نمود: اکثریت افراد مرا می بینند و می گویند چرا کم کار شده ای، واقعیت من کم کار نیستم، به تازگی در دو فیلم سینمایی و همچنین یک سریال تلویزیونی بازی نموده ام و از نظر خودم برای یک بازیگر آمار بدی نیست .

بازیگر سریال شب های برره در همین رابطه اذعان کرد: از نظر من دلیل اینکه مردم فکر می نمایند من کم کار شده ام، نداشتن همکاری ام با مهران مدیری است، زمانی با مدیری سریال های زیادی کار کردم و همین باعث شد در اکثر مواقع هر شب روی آنتن تلویزیون باشم، مردم عادت کردند که همیشه مرا ببینند و حالا که با مهران مدیری کار نمی کنم تصورشان بر کم کاری من است.

وی همکاری با مهران مدیری را اتفاقی بزرگ در سابقه کاری خود دانست و اظهار کرد: مدیری همیشه به دنبال ساخت سریال بلند همچون شب های برره و نقطه چین است، چندین بار هم تا پیش فراوری اثر پیش رفته اما به دلایلی هیچ وقت این امکان حاصل نشده است .

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: مهران مدیری راستا خود را عوض نموده است، این روزها بیشتر به بازیگری می پردازد و نوع برنامه های فراوریی وی نیز همچون گذشته نیست، البته سریال هیولا را ساخت ولی از تیم همیشگی خود استفاده نکرد .

وی با اشاره به ساخت آثاری همچون شب های برره و نقطه چین اضافه نمود: واقعیت شاید در زمان خود این سریال ها مخاطبان بسیاری داشتند اما دیگر تاریخ مصرف ساخت چنین آثاری گذشته و مخاطب شاید آنها را دوست نداشته باشد، هرچند شاید هنوز تکرار آنها را تماشا نمایند اما برای سریالی که امروز ساخته می گردد باید سراغ ایده ای تازه رفت .

هدایتی با اشاره علاقه خود برای ایفای نقش های جدی اظهار داشت: به عنوان بازیگری که بیشتر به خاطر بازی در آثار کمدی شناخته شده به شدت دوست دارم بازی در آثار جدی را تجربه کنم، ایفای نقش کاملاً جدی همیشه چالش من بوده است، البته چند بار این تجربه را داشته ام اما همچنان دوست دارم نقشی متفاوت و جدی را بازی کنم .

،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساعد هدایتی: تاریخ مصرف آثاری چون شب های برره گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعد هدایتی: تاریخ مصرف آثاری چون شب های برره گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید