زمین لرزه های بستک خسارت جانی و مالی نداشت

به گزارش وبلاگ کسب و کار، خبرنگاران/هرمزگان مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زلزله های پی درپی بامداد امروز در بخش کوخرد از توابع بستک این استان خسارت جانی و مالی در برنداشته است.

زمین لرزه های بستک خسارت جانی و مالی نداشت

مهرداد حسن زاده در گفت و گو با وبلاگ کسب و کار، افزود: بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشور زلزله 4 ریشتری حوالی کوخرد در استان هرمزگان را لرزاند.

وی با اشاره به اینکه ساعت یک و 25 دقیقه امروز زلزله ای به قدرت 4 ریشتر کوخرد در استان هرمزگان را لرزاند، اظهار کرد: زمین لرزه کوخرد در عمق 16کیلومتری زمین رخ داد. این زمین لرزه در 159 کیلومتری بندرعباس و 332 کیلومتری شیراز روی داد.

حسن زاده ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع زلزله ها با هماهنگی فرماندار، عوامل ارزیابی به منطقه زلزله زده بستک اعزام شدند و نسبت به بررسی خسارت های احتمالی آن اقدام کردند و خوشبختانه خسارتی گزارش نشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار کرد: گسل های زلزله در استان هرمزگان فعال بوده ، سالانه 10 تا 15 مورد زلزله بالای 4 ریشتر در غرب استان هرمزگان داریم اما با توجه به مقاوم سازی خانه های مسکونی در منطقه ها روستایی جای نگرانی نیست.

به گزارش وبلاگ کسب و کار، بامداد امروز شاهد سه زلزله 4 ، 3.8 و 4.1 ریشتری در روستاهای تدروییه و دهنگ بستک در 220 کیلومتری غرب هرمزگان بودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زمین لرزه های بستک خسارت جانی و مالی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین لرزه های بستک خسارت جانی و مالی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید