جمعیت الوفاق بحرین: به مبارزه با استبداد و فساد آل خلیفه ادامه خواهیم داد

به گزارش وبلاگ کسب و کار، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در سالگرد تاسیس خود تاکید نمود که همراه مردم و نیروهای زنده و پویای جامعه به مبارزه با استبداد رژیم آل خلیفه و فساد ادامه خواهد داد.

جمعیت الوفاق بحرین: به مبارزه با استبداد و فساد آل خلیفه ادامه خواهیم داد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کسب و کار به نقل از العهد، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در بیانیه ای به مناسبت هجدهمین سالگرد تاسیس خود گفت: جمعیت وفاق در هفتم نوامبر سال 2001 میلادی تاسیس شد که تاسیس آن بعد از مرحله ای از مبارزات ملی طولانی رقم خورد.

این جمعیت بر وحدت سرزمینی و استقلال و حاکمیت بحرین، تعهد خود به دغدغه های مردم، پاسداری از بافت ملی متنوع بحرین و زندگی مشترک، روابط ریشه دار و مستحکم بحرین با عمق عربی و اسلامی و نیز روابط متوازن این کشور با دنیا تاکید نمود.

الوفاق با تاکید بر دیدگاه ملی و اسلامی و موضع ثابت خود در حفاظت از اموال عمومی و دارایی های عمومی و خصوصی، عدالت در توزع ثروت، تامین کرامت و حقوق بشر برای همه مردم بحرین و حمایت از منافع آنها و تکیه به معیارهای زمامداری مطلوب و تکثرگرایی و رقابت و شایسته سالاری، طرح ملی فراگیر خود را شراکت سیاسی واقعی برای پاسداری از حقوق ملت و حفاظت از آزادی کشور دانست و اضافه کرد: پاسداری از هویت ملی، رد تجارت با میهن به وسیله سیاست اعطای تابعیت به خارجی ها و سلطه بر اراضی و دست اندازی به اموال و ثروت ملی به وسیله غصب و غارت را خواسته ای ریشه ای و بی برو برگرد دانست.

جمعیت وفاق تاکید نمود: برنامه این جمعیت در مبارزه با فساد و اصلاح راستا و بازگردادندن کشور به راه درست در افزایش سطح معیشتی شهروندان و توسعه اشتغال و سرمایه گذاری و حقوق ها و پیوند دادن بخش آموزش با مشاغل و بالابردن سطح مالی و فضای کسب و کار و تجارت و ایجاد فرصت های راهبردی برای کاهش تکیه بر نفت به عنوان تقریبا تنها منبع درآمد کشور است.

این جمعیت در بیانیه خود به ملت بزرگ بحرین درود و تهنیت فرستاد و به نقش شیخ علی سلمان دبیرکل این جمعیت برای خدمت تمام عیار به مردم و نیز بازداشت شدگان آزاده و شهدای راه آزادی در این کشور اشاره نمود.

جمعیت وفاق همچنین از نیروهای ملی موثر در راستا مبارزه در راه تحقق اهداف مردم تقدیر و تاکید نمود که این جمعیت همراه با ملت و همه نیروهای پویا و زنده در طرح خود گام بر می دارد و این کار را در چارچوب روش ملی مستحکم و مبتنی بر دفاع تمام عیار از حقوق مردم و مقابله با طرح خرابکارانه و ویرانگر نهاد قدرت انجام می دهد. نهاد قدرت طرح خرابکارانه و ویرانگر خود را به وسیله استبداد و تکروی و به حاشیه راندن شهروندان و سرقت امول عمومی و تهی کردن نهادها از کارکرد خود و تبدیل آنها به نهادهای خدمتگذار دیکتاتوری و بازی با قانون برای سلطه گری بیشتر انجام می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جمعیت الوفاق بحرین: به مبارزه با استبداد و فساد آل خلیفه ادامه خواهیم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمعیت الوفاق بحرین: به مبارزه با استبداد و فساد آل خلیفه ادامه خواهیم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید