کوشش برای برطرف توقف اتوبوس ها با نمک پاشی معابر ، مانیتورینگ آنلاین معابر برف گیر

به گزارش وبلاگ کسب و کار، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: توقف اتوبوس ها به دلیل بارش برف با همکاری و اقدامات نیروهای شهرداری جهت نمک پاشی در حال برطرف شدن است.

کوشش برای برطرف توقف اتوبوس ها با نمک پاشی معابر ، مانیتورینگ آنلاین معابر برف گیر

به گزارش وبلاگ کسب و کار به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی در خصوص سرویس دهی شرکت واحد اتوبوسرانی در روز برفی تهران، گفت: دوربین های ترافیکی ما نشان می دهد که دپوی اتوبوس مناسب است و مسئله ای در اکثر معابر نداریم، البته ترافیک معابر شمالی ناشی از وقوع بارش برف بوده و سرویس رسانی را دچار مشکل نموده است.

سنندجی با بیان اینکه توقف اتوبوس ها به دلیل بارش برف با همکاری و اقدامات نیروهای شهرداری جهت نمک پاشی در حال رفع شدن است، گفت: سیستم گرمایشی اتوبوس ها نیز مسئله ای ندارد و شهروندان اگر گزارشی در این زمینه داشتند می تواند به وسیله شماره 1888 به ما اطلاع دهند.

وی با بیان اینکه در خط 4 جنوب به شمال چمران روبروی آینده ساز و خط 10 راستا دانشگاه علوم تحقیقات به دلیل بارش برف اعزام اتوبوس نداریم، اضافه نمود: کوشش ما در مدیریت شهری این است که در صورت کاهش بارش ها و تمهیدات نیروهای خدمات شهری و بازگشایی معبر تردد اتوبوس های بی آر تی در این دو خط نیز به روال عادی بازگردد.

وی با بیان اینکه کمبود اتوبوس نداریم و تعداد اتوبوس ها امروز از همه روزها بیشتر است، گفت: با مانیتورینگ آنلاین راستاهای اتوبوس، کمبودها را تا حد امکان رفع خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کوشش برای برطرف توقف اتوبوس ها با نمک پاشی معابر ، مانیتورینگ آنلاین معابر برف گیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای برطرف توقف اتوبوس ها با نمک پاشی معابر ، مانیتورینگ آنلاین معابر برف گیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید