بودجه سال آینده عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری

به گزارش وبلاگ کسب و کار، سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: بودجه سال آینده باید عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری، بدین معنا که فقط انتظار تحقق بودجه برای پروژه های مختلف ایجاد نشود و واقعا برای این مهم کسب درآمد کرد.

بودجه سال آینده عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کسب و کار، اسدالله عباسی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره مناسب ترین قیمت برای نفت در بودجه سال آینده، گفت: باید در سال 99 وابستگی به نفت کاهش پیدا کند و هزینه ها به درآمد حاصل از فروش نفت وابسته نباشند، آنچه مهم است، این است که منابع بودجه اجرایی سال آینده کشور از درآمدهای غیرنفتی پیش بینی و منابع نفتی صرف پروژه های نیمه تمام و زیرساخت های کشور شود.

نماینده مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بودجه هزینه ای کشور نباید به هیچ عنوان وابسته به درآمد نفتی باشد، حتی بودجه مورد نیاز برای هدفمندی یارانه ها از محل درآمدهای حاصل از فروش نفت نخواهد بود چراکه اگر غیر از این باشد با اهداف بلند کشور مغایرت خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد دولت بودجه عملیاتی و شفاف را به مجلس ارائه کند و برای اولین بار در تاریخ انقلاب بودجه بدون نفت در سال 99 تصویب شود.

عباسی ادامه داد: بودجه سال آینده باید عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری بدین معنا که فقط انتظار تحقق بودجه برای پروژه های مختلف ایجاد نشود و واقعا برای این مهم کسب درآمد و بودجه کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بودجه سال آینده عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه سال آینده عملیاتی و اجرایی باشد نه انتظاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید